Zespół

Ivo KrankowskiIvo Krankowski, założyciel firmy.

Urodził się w New Brunswick w stanie New Jersey. Mieszkał we Florencji, a od 1993 w Warszawie. Debiutował krótkimi metrażami kręconymi z zespołem Defekt Masy. Producent i autor zdjęć do filmów nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach, m.in. Kanterowcy, 5 ciastek, Smarkacze. W 2008 wyprodukował i wyreżyserował polsko-francuski film Rue de la Source (Godzina z nocy na dzień). W 2010 wyreżyserował krótki film dokumentalny 8 historii, które nie zmieniły świata, doceniony przez krytyków i widzów m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i Izraelu. W 2013 roku wyreżyserował wraz z Kubą Gryżewskim krotki film Wspomnienie poprzedniego lata, który zdobył nagrodę dla najlepszego filmu zagranicznego na festiwalu krotkich filmów w Nowym Jorku. W latach 2012–2016 pracował u boku producenta filmowego Sashy Harari (The Doors reż. O. Stone) równocześnie reżyserując filmy reklamowe i teledyski. Asystent reżysera i drugi reżyser przy filmach fabularnych. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie studiuje reżyserie filmową na Drama Central, Central Sain Martins w Londynie.

Marta ŁachaczMarta Łachacz, producent.

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Producentka m.in. “Deep love” w reż. Jana P. Matuszyńskiego, “Hycel” w reż. Darii Woszek i “16.03.” w reż. Natalii Siwickiej. Jako kierownik produkcji prowadziła między innymi takie filmy jak “Planeta Singli” w reż M. Okorn czy “Słodki koniec dnia” w reż. J. Borcuch. Obecnie pracuję także jako koordynator scen intymnych na planach filmowych.

Magda GrabowskaMagda Grabowska, kierowniczka produkcji.

Urodziła się w Warszawie. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Ma szczęście do ludzi. Współpracę z Ivo nawiązała w 1999 roku jako agentka Grabowska w Tajemniczym kręgu, sensacyjnym science-fiction. Na planie spotkali się po latach, podczas zdjęć do Rue de la Source (Godzina z nocy na dzień) w Nancy. Pierwsze doświadczenie w realizacji dokumentu zdobyła jako asystentka austriackiej artystki Heidrun Holzfeind, w filmie Za Żelazną Bramą. Poza pracą w filmie i animacji kultury marzy jej się prowadzenie tramwaju.

Nasi stali współpracownicy: Kuba Gryżewski (reżyser), Tadeusz Kieniewicz (operator), Albert Bana (reżyser), Paweł Andryszczyk (kompozytor), Stève Aptel (kompozytor), Adam Walicki (kompozytor), Samuele cangi (kompozytor), Paweł Andryszczyk (kompozytor), Stève Aptel (kompozytor), Antoine Bataille (script editor), Michał Grosz (operator, montażysta), Tomasz Jeziorski (operator), Tomasz Michalczewski (operator, montaż online), Urszula Sławiec (operator, fotograf), Paweł Uszyński (realizator dźwięku), Aleksandra Pazik (asystentka produkcji).