Kuchenne marzenia

"Kuchenne marzenia" wyróżnione w Oświęcimiu

Kuchenne marzenia otrzymały wyróżnienie na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka" w Oświęcimiu.

"Kuchenne marzenia" na festiwalu Filmoffo

"Kuchenne marzenia" zostały zakwalifikowane do udziału w piątej edycji festiwalu Filmoffo, który odbywa się w Opolu Lubelskim. Filmoffo to festiwal słynący z udanych imprez. W tym roku pokazom filmowym będą towarzyszyć koncerty zespołów The Car is On Fire i Indigo Tree.

Strona festiwalu: www.filmoffo.eu

"Kuchenne marzenia" na 14. MFFN "Kochać człowieka"

Kuchenne marzenia zostaną pokazane na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka" w Oświęcimiu. Festiwal odbędzie się w dniach 28-30 stycznia 2010 pod patronatem UNICA - Światowej Unii Kina Niezależnego.

Informacje o festiwalu znajdują się na stronie: www.ock.org.pl

"Kuchenne marzenia" wyróżnione w Ostrołęce

Kuchenne marzenia otrzymały wyróżnienie na 11. Festiwalu Filmowe Zwierciadła w Ostrołęce. W Jury zasiadły znana dokumentalistka Ewa Borzęcka (Arizona), reżyserka Kasia Rosłaniec (Galerianki) i aktorka Magdalena Waligórska.

"Kuchenne marzenia" na 4. MFFK ŻubrOFFka

Tym razem Kuchenne marzenia pojadą do Białegostoku. Nasz film zakwalifikował się na tamtejszy 4. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "ŻubrOFFka". Impreza odbędzie się w dniach 3-6 grudnia.

"Kuchenne marzenia" na 7. Europejskim Festiwalu Młodego Kina

Kuchenne marzenia zostały przyjęte na 7. Europejski Festiwal Młodego Kina EFeMKa, który odbędzie się w warszawskim kinie Kinoteka w dniach 4-6 grudnia.

Wśród tytułów konkursowych znalazły się też filmy naszych przyjaciół: Leemeti Emmanuela Levy'ego, Podróż za jeden przelew i Menel Adama Torbusa oraz Incydent Jana Kwiecińskiego.

Strona festiwalu: www.efemka.filmforum.pl

"Kuchenne marzenia" na festiwalu Zwierciadła

Kuchenne marzenia zakwalifikowały się na 11. Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła, który odbędzie się w Ostrołęce w dniach 12-13 grudnia.

Strona festiwalu: www.akfjantar.pl/zwierciadla

Zdjęcia z premiery "Kuchennych marzeń"

W sobotę 10 października w warszawskim kinie Kultura odbyła się premiera naszego filmu Kuchenne marzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na pokaz i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Gabriela Goldberga.

Autorzy "Kuchennych marzeń" gośćmi "Pegaza"

Najbliższe wydanie telewizyjnego magazynu kulturalnego Pegaz poświęcone będzie trwającemu 25. Warszawskiemu Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu.

Wśród gości programu znajdą się polscy filmowcy pokazujący swoje filmy na Festiwalu, a między nimi Krzysztof Umiński i Michał Grosz, którzy opowiedzą o swoim dokumencie p.t. Kuchenne marzenia.

Program zostanie nadany w TVP 1, w sobotę 17 października o 12:30. Zapraszamy do oglądania!

"Kuchenne marzenia" na festiwalu Offeliada

Kuchenne marzenia zakwalifikowały się na III Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych OFFELIADA.

Festiwal odbędzie się w Gnieźnie w dniach 23-25 października. Szczegóły na: www.gniezno.eu

"Kuchenne marzenia" na 2. Festiwalu FOR

Nasz film Kuchenne marzenia zakwalifikował się do udziału w 2. Festiwalu Filmów o Rodzinie FOR, który odbędzie się w Łodzi w dniach 22-24 października.

Ideą Festiwalu FOR jest rozpoznanie, w jaki sposób temat rodziny jest obecny w mediach współczesnych, przede wszystkim w filmie i telewizji. W ramach imprezy pokazywane są filmy dokumentalne i reportaże telewizyjne.

Więcej informacji na: www.festiwalfor.pl

"Kuchenne marzenia" na 25. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym

Kuchenne marzenia, dokument Krzysztofa Umińskiego i Michała Grosza, został zakwalifikowany do Konkursu Filmów Krótkometrażowych na 25. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.

Pokaz festiwalowy będzie zarazem pierwszym oficjalnym pokazem Kuchennych marzeń.

Warszawski Festiwal Filmowy znajduje się w gronie kilkunastu międzynarodowych festiwali posiadających prestiżową akredytację International Federation of Film Producers Associations (FIAPF).

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-18 października. Więcej informacji: www.wff.pl

Syndicate content