"Wspomnienie poprzedniego lata" na Festiwalu Shnit 2013!

Krótkometrażowy film "Wspomnienie poprzedniego lata" Kuby Gryżewskiego i Ivo Krankowskiego zakwalifikował się do konkursu głównego międzynarodowego festiwalu filmowego SHNIT 2013. Spośród 6700 zgłoszonych filmów, do konkursu głównego zakwalifikowano jedynie 64, w tym tylko jeden film z Polski.

Festiwal odbędzie się w dniach 2-6 października w Bernie. Oprócz głównej siedziby w Szwajcarii, od kilku lat Festiwal Shnit odbywa się jednocześnie na pięciu kontynentach. Konkursowe filmy będą w tym samym czasie prezentowane w Buenos Aires, San Jose na Kostaryce, Kairze, Kyoto, Kapsztadzie i w Bangkoku. Filmy będą walczyć o nagrody "Flaming Faun" w 5 kategoriach: najlepszego filmu do 10, 20, i 40 minut, Nagroda Publiczności oraz Nagroda Główna Jury. Gala finałowa oraz prezentacja 3 nominowanych filmów w każdej kategorii odbędzie się 13 października w Nowym Jorku. W tym roku pula nagród wynosi 100 000 franków szwajcarskich (około 108 000 USD).

O Festiwalu: http://shnit.org/en/about/profile.html
Blok filmów ze "Wspomnieniem...": http://ch.shnit.org/de/996/7.html

Fanpage filmu na fb: https://www.facebook.com/WspomnieniePoprzedniegoLata

Komentarze

Günstige Preise für Windows

Günstige Preise für Windows Product key,Windows 7 key kaufen in Deutschland,Windows 8.1 Key,60% Rabatt.In unserer Website können Sie alle Arten von Windows 7, Office 2007, Office 2013 Lizenzschlüssel zum Beispiel Windows 7 kaufen, Office Professional 2010 günstige Preise kaufen, um sicherzustellen, dass alle Aktivierungsschlüssel sind authentisch, offizielle Unterstützung für Online-Updates.

Czas zakończyć rujnowanie Polski

Ida wybory 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 - Wszystko tylko nie POPIS !

"Wspomnienie poprzedniego lata" na Festiwalu Shnit 2013! |

Piekielnie interesujący wpis, polecam ludziom gabinet dentystyczny chirurg stomatolog bukowno

alicia

It's really a cool and useful piece of info. I'm satisfied that you just shared this useful info with us. Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.Safety vest
Reflective tape
Reflecitve vest

talktosonic

Like every other talktosonic company in the world, Sonic Drive-in Drive also has its very own survey. For this, they have started an online portal. Since an online portal will help the customers to access it from any place and at any point in time.

Dodaj nowy komentarz

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <strong> <ul> <ol> <li>
  • Lines and paragraphs break automatically.