"8 historii..." docenione na festiwalach w Polsce

Sezon festiwalowy w Polsce powoli dobiega końca. Przez ostatnich kilka miesięcy film Ivo Krankowskiego i Jana Śpiewaka "8 historii, które nie zmieniły świata" został pokazany i doceniony na wielu festiwalach. Po zwycięstwie na Żydowskich Motywach film był pokazany w Krakowie w ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej oraz do końca października odbyło się jeszcze 5 projekcji w Warszawie, jeden pokaz w Szczecinie oraz na festiwalu filmowym "Jewish Eye" w Ashkelon w Izraelu. Tournee filmu przyniosło następujące nagrody:

NAJLEPSZY DOKUMENT - 7 Festiwal Filmowy "Filmowa Góra" w Zielonej Górze,
WYRÓŻNIENIE - Festiwal "Dwa Brzegi" w Kaziemierzu Dolnym
GRAND PRIX - 2 Solanin Film Festiwal w Nowej Soli
NAGRODA SPECJALNA - 3 "Kameralne Lato" w Radomiu.

Informacje dotyczące pokazów, zdjęcia i wiele więcej znajdziesz na oficjalnym blogu filmu: http://8historii.blogspot.com

Komentarze

Dziękuję za dzisiejsze

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie, informacje o których wspominałam znaleźć można na http://www.wirtualna.warszawa.pl/ . Pozdrawiam i do nastpnego zobaczenia ::-)

Günstige Preise für Windows

Günstige Preise für Windows Product key,Windows 7 key kaufen in Deutschland,Windows 8.1 Key,60% Rabatt.In unserer Website können Sie alle Arten von Windows 7, Office 2007, Office 2013 Lizenzschlüssel zum Beispiel Windows 7 kaufen, Office Professional 2010 günstige Preise kaufen, um sicherzustellen, dass alle Aktivierungsschlüssel sind authentisch, offizielle Unterstützung für Online-Updates.

Dodaj nowy komentarz

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <strong> <ul> <ol> <li>
  • Lines and paragraphs break automatically.